O nás

Společnost Current Media, s.r.o., byla založena v roce 2011 v Praze a jeho hlavní náplní je nakladatelská a vydavatelská činnost. Patří mezi přední české vydavatele odborných časopisů a odborné lékařské literatury. Jeho produkce se významně podílí na rozvoji české medicíny a jednotlivých lékařských oborů.

 

Našim partnerům nabízíme široké spektrum vydavatelských služeb. Kromě odborných knih a časopisů se zaměřujeme také na produkci odborných publikací, edukačních brožur a letáků, speciálních materiálů a letáků pro pacientské organizace apod. Poskytujeme služby od návrhu grafiky, přes redakční zpracování až po distribuci. Významným rysem našich časopisů i knih je kvalitní redaktorské zpracování, špičková grafická úprava včetně návrhu designu a precizní tiskové a knihařské zpracování.

 

Náš tým má mnohaleté zkušenosti a znalosti z oblasti medicíny, vydavatelské a redakční práce i z farmaceutického trhu. Jeho cílem je komplexní a profesionální přístup. Jsme otevřeni novým nápadům a vždy se snažíme o originální pojetí a vynikající výsledek práce.

Knihy z naší produkce pravidelně získávají nejvýznamnější ocenění udělovaná odbornými společnostmi.